4552 Akvareller
diverse, signerade. Van Druck
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2015 -
7500 Akvareller
3 st, Gunnar Persson, diverse
Såld: 100 kr
Såldes den 2 maj 2011 -
3080 Akvareller
6 st diverse
Såld: 350 kr
Såldes den 9 november 2009
6386 Akvareller
diverse, Kina
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 mars 2009 -
6131 Akvareller
diverse J Genay 15 st (fuktskador)
Såld: 150 kr
Såldes den 17 september 2007 -
5485 Akvareller+
diverse grafiska blad mm.
Såld: 550 kr
Såldes den 27 januari 2003